Everest B.C. 5.150 m n.p.m., 13 V 2012 r., fot. Bartlomiej WroblewskiEverest B.C. 5.150 m n.p.m., 13 V 2012 r., fot. Bartlomiej WroblewskiPrzełęcz Północna 7.060 m n.p.m., 7 V 2012 r., fot Ferran Latorre

Partnerzy wypraw na Everest i Vinsona

Do Korony Ziemi pozostało 1000 metrów Everestu… Przygotowuję się do wyprawy wiosną 2013 r. korzystając z doświadczeń zdobytych w poprzednim roku. Instytucje i osoby, które chciałyby wesprzeć organizację ekspedycji zapraszam do współpracy. Poniżej szczegóły oferty, a także informacje o partnerach pierwszej wyprawy na Everest wiosną 2012 r. oraz wyprawy na Masyw Vinsona na Antarktydzie w grudniu 2012 r.

Propozycje dotyczące promocji firm i instytucji w trakcie wyprawy na Everest w 2013 r. obejmują:

- umieszczenie w nazwie wyprawy nazwy firmy/instytucji i posługiwanie się tą nazwą „(nazwa firmy) Everest Exp. 2013”
- umieszczenie nazwy i logo firmy wśród sponsorów przedwyprawowego klipu promującego wyprawę na Everest
- umieszczenie nazwy i logo firmy wśród sponsorów powyprawowego filmu z wyprawy na Everest

- umieszczenie nazwy i logo firmy/instytucji na stronie głównej www.7szczytów.pl
- umieszczenie nazwy i logo firmy/instytucji oraz tekstu na temat sponsora na podstronie „Partnerzy wyprawy na Everest i Vinsona” na www.7szczytów.pl
- umieszczenie nazwy i logo firmy/instytucji na kurtce trekkingowej używanej w trakcie całej wyprawy
- umieszczenie nazwy i logo firmy/instytucji na kombinezonie puchowym używanym w dniach ataku szczytowego
- wykonanie określonej ilości fotografii (spotu filmowego) z materiałami promocyjnymi firmy/instytucji w Himalajach, w tym na tle Mount Everestu
- wykonanie określonej ilości fotografii (w miarę możliwości także krótkiego spotu filmowego) z materiałami promocyjnymi firmy/instytucji w dniach ataku szczytowego, w tym jeśli będzie możliwość na szczycie Mount Everestu

- prezentowanie nazwy i logo firmy/instytucji w „Everest / Vinson Blog” na www.7szczytów.pl oraz w blogu na Facebook’u
- prezentowanie nazwy i logo firmy/instytucji w relacjach medialnych i wywiadach (internet, radio i telewizja)
- prezentowanie nazwy i logo firmy/instytucji w pokazach fotografii z wypraw na Everest i góry Korony Ziemi

- bezpośrednie relacje (telefoniczne, internetowe) z wyprawy

- udział w akcjach promocyjnych i marketingowych firmy/instytucji
- udział w wydarzeniach, programach i audycjach związanych z podróżami, wspinaczką, w szczególności Koroną Ziemi
- prelekcje multimedialne w ramach przedsięwzięć promocyjnych bądź innych firmy/instytucji z wyprawy/wypraw na góry Korony Ziemi (Elbrus 1998, Kilimandżaro 2002, Mont Blanc 2003, Aconcagua 2007, McKinley 2008, Góra Kościuszki i Piramida Carstensz 2011, Mount Everest 2012, Vinson 2012) bądź z jedenastu podróży z lat 1997-2013 (Afryka, Azja, Australia i Oceania, obie Ameryki, Antarktyda). W obu przypadkach prezentacje mogą ograniczać się do określonej wyprawy/podróży bądź mieć charakter przeglądowy i obejmować dłuższy okres czasu (kilka wypraw/podróży)

Pozostaję otwarty na inne możliwości współpracy.

Bartłomiej Wróblewski

T  (+48) 602-236-194
E  bw@bartlomiejwroblewski.pl

 

EVEREST 2013. INACZEJ PISANE

Wrocławska firma SI-Consulting S.A. świadczy pełen zakres usług związanych z wdrażaniem i utrzymaniem systemów SAP. SI-Consulting działa na rynku od 2006 roku i realizuje projekty na terenie całej Europy. W 2010 r. spółka uzyskała status Złotego Partnera SAP i jako jedna z nielicznych może oferować sprzedaż licencji SAP. Ma na swoim koncie prace wdrożeniowe u takich klientów jak: British American Tobacco, Kompania Piwowarska, Logstor Ror, Grupa Impel, US-Pharmacia, Tauron Polska Energia (www.si-consulting.pl).

Greenwhale Analytics to zamknięty prywatny fundusz inwestycyjny. Dostarcza analizy rynków finansowych (http://greenwhaleanalytics.com).

Klub Wysokogórski powstał w Poznaniu w 1950 r. Jest członkiem Polskiego Związku Alpinizmu. Członkami Klubu są himalaiści i alpiniści, wspinacze skałkowi, miłośnicy gór. Klubowicze zdobywali najwyższe szczyty Ziemi, m.in. w Himalajach, Karakorum, Pamirze, Tien-Szan, Hindukuszu, Andach, Atlasie, Alpach. Klub organizuje wyprawy, obozy i zawody wspinaczkowa, prowadzi szkolenia i kursy. Dysponuje własnym obiektem do wspinaczki bulderowej (www.kw.poznan.pl).

NAJZIMNIEJSZY SZCZYT ZIEMI. WYPRAWA NA MASYW VINSONA 2012

NA DACH ŚWIATA. WYPRAWA NA MOUNT EVEREST 2012

Wrocławska firma SI-Consulting S.A. świadczy pełen zakres usług związanych z wdrażaniem i utrzymaniem systemów SAP. SI-Consulting działa na rynku od 2006 roku i realizuje projekty na terenie całej Europy. W 2010 r. spółka uzyskała status Złotego Partnera SAP i jako jedna z nielicznych może oferować sprzedaż licencji SAP. Ma na swoim koncie prace wdrożeniowe u takich klientów jak: British American Tobacco, Kompania Piwowarska, Logstor Ror, Grupa Impel, US-Pharmacia, Tauron Polska Energia (www.si-consulting.pl).

Wydawnictwo Klett – wydawca m.in. nowego kursu dla szkół ponadgimnazjalnych „Geografia XXI wieku” – należy do międzynarodowej grupy wydawniczej Klett. W ramach grupy od ponad 100 lat tworzone są podręczniki dla wszystkich typów szkół sprawdzone w praktyce zarówno przez nauczycieli, jak i uczniów, nagradzane w licznych prestiżowych konkursach. Powstająca w ramach programu Superpodręczniki.pl oferta wydawnicza łączy w sobie doświadczenie wielkiego europejskiego wydawcy ze znajomością nowych technologii i potrzeb polskiej szkoły (www.klett.pl).

Opublikowano: 7 III 2012 r.
Ostatnia zmiana: 17 VI 2013 r.

Everest widziany z Nepalu, fot. Galyna Andrushko

Partnerzy wyprawy na Everest 2013 (strona południowa)

Partnerzy wyprawy na Masyw Vinsona 2012

Partnerzy wyprawy na Everest 2012 (strona północna)

© 7SZCZYTÓW.PL